KPC Górnik Polkowice z brązowym medalem w lidze!

KPC Górnik Polkowice po raz siódmy w historii stanął na podium Drużynowych Mistrzostw Polski. Ostatni medal polkowiccy sztangiści zdobyli w 2016 roku. Po pięciu latach przerwy wracają z finałowego turnieju ligi z brązowym medalem.

KPC Górnik Polkowice do finału przystępował jako czwarty zespół tabeli 1. ligi ze stratą 48,3 punktów do trzeciego w tabeli MAKS Tytan Oława. W Ciechanowie polkowiczanom udało się odrobić straty i ostatecznie wywalczyć medal.

Drużynowym mistrzem Polski po raz kolejny został KS Budowlani Opole, srebro zdobyli zawodnicy CLKS Mazovii Ciechanów.

W tym sezonie KPC Górnik Polkowice w rozgrywkach ligowych reprezentowali: Oleksandra Lykhobytska, Daniel Kołecki, Igor Osuch, Jakub Michalski, Tomasz Rosoł, Bartosz Kocyło, Tomasz Żełem.