Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

Osiągnięcia

Największe osiągnięcia indywidualne i drużynowe reprezentantów KPC Górnik Polkowice

0
Medal

Igrzysk Olimpijskich

0
Medali

Dla Reprezentacji Kraju

0
Występy

w Reprezentacji Kraju

0
Medali

Mistrzostw Polski seniorek i seniorów

0
Medale

Mistrzostw Polski w grupach juniorskich i młodzieżowych

0
Medali

Drużynowych Mistrzostw Polski

* stan na grudzień 2020

  • Tomasz Rosoł – Mistrzostwa Polski seniorów, Biłgoraj – 1. miejsce
    kat. 61 kg, 233 kg w dwuboju (106+127)​
  • Daniel Kołecki – Mistrzostwa Polski seniorów, Biłgoraj – 3. miejsce
    kat. 109 kg, 314 kg w dwuboju (135+179)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski U23, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 102 kg, 315 kg w dwuboju (135+180)​
  • Bartosz Kocyło – Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów – 1. miejsce
    kat. 73 kg, 242 kg w dwuboju (104+138)​
  • Tomasz Żełem – Mistrzostwa Polski U15, Nowy Tomyśl – 1. miejsce
    kat. 45 kg, 121 kg w dwuboju (56+65)
128511159_3477707878985114_2469756419067366125_o
Tomasz Rosoł na podium Mistrzostw Polski seniorów
mpu17-2020-2
Bartosz Kocyło na podium Mistrzostw Polski U17
fot. Szymon Konieczny - Colorblind 2020
Tomasz Żełem na podium Mistrzostw Polski U15 (fot. Szymon Konieczny – Colorblind 2020)
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Świata U20, Suva (Fidżi) – 5. miejsce
    kat. 102 kg, 324 kg w dwuboju (144+180)​
  • Bartosz Kocyło – Mistrzostwa Europy U17, Eilat (Izrael) – 14. miejsce
    kat. 73 kg, 237 kg w dwuboju (107+130)​
  • Tomasz Rosoł – Mistrzostwa Polski seniorów, Ciechanów – 2. miejsce
    kat. 67 kg, 258 kg w dwuboju (119+139)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski seniorek, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 64 kg, 155 kg w dwuboju (68+87)
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski seniorów, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 102 kg, 324 kg w dwuboju (143+181)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski U20, Puławy – 1. miejsce
    kat. 102 kg, 337 kg w dwuboju (147+190)​
  • Bartosz Kocyło – Mistrzostwa Polski U17, Drzonków – 2. miejsce
    kat. 73 kg, 223 kg w dwuboju (97+126)​
  • Tomasz Żełem – Mistrzostwa Polski seniorów, Kobierzyce- 2. miejsce
    kat. 56 kg, 57 kg w dwuboju (25+32)
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski U20, Mrocza – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 318 kg w dwuboju (140+178)​
  • Bartosz Kocyło – Mistrzostwa Polski U15, Ciechanów – 1. miejsce
    kat. 69 kg, 200 kg w dwuboju (90+110)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Europy seniorek, Split (Chorwacja) – 9. miejsce
    kat. 58 kg, 198 kg w dwuboju (85+113)​
  • Tomasz Rosoł – Mistrzostwa Polski seniorów, Zamość – 2. miejsce
    kat. 62 kg, 236 kg w dwuboju (108+128)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U23, Zamość – 1. miejsce
    kat. 69 kg, 187 kg w dwuboju (83+104)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski U20, Łuków – 3. miejsce
    kat. 94 kg, 306 kg w dwuboju (135+171)​
  • Justyna Wrzesińska – Mistrzostwa Polski U15, Białki- 3. miejsce
    kat. 58 kg, 109 kg w dwuboju (48+61)
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Europy seniorek, Forde (Norwegia) – 7. miejsce
    kat. 63 kg, 197 kg w dwuboju (83+114)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Europy U23, Eilat (Izrael) – 3. miejsce
    kat. 58 kg, 197 kg w dwuboju (83+114)​
  • Mateusz Kasina – Mistrzostwa Europy U23, Eilat (Izrael) – 7. miejsce
    kat. 105 kg, 335 kg w dwuboju (155+180)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Europy U23, Eilat (Izrael) – 8. miejsce
    kat. 63 kg, 187 kg w dwuboju (87+100)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Świata U17, Penang (Malezja) – 8. miejsce
    kat. 85 kg, 305 kg w dwuboju (135+170)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Europy U17, Nowy Tomyśl – 2. miejsce
    kat. 85 kg, 306 kg w dwuboju (134+172)​
  • Katarzyna Kraska – Akademickie Mistrzostwa Świata, Merida (Meksyk) – 7. miejsce
    kat. 58 kg, 190 kg w dwuboju (82+108)​
  • Aleksandra Michalska – Akademickie Mistrzostwa Świata, Merida (Meksyk) – 9. miejsce
    kat. 63 kg, 185 kg w dwuboju (84+101)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Polski seniorek, Mrocza – 1. miejsce
    kat. 58 kg, 200 kg w dwuboju (87+113)
  • Tomasz Rosoł – Mistrzostwa Polski seniorów, Mrocza – 1. miejsce
    kat. 62 kg, 246 kg w dwuboju (113+133)​
  • Roman Kliś – Mistrzostwa Polski seniorów, Mrocza – 2. miejsce
    kat. 77 kg, 316 kg w dwuboju (145+171)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski seniorek, Mrocza – 3. miejsce
    kat. 63 kg, 183 kg w dwuboju (85+98)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski seniorów, Mrocza – 3. miejsce
    kat. 94 kg, 305 kg w dwuboju (130+175)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Polski U23, Warszawa – 1. miejsce
    kat. 58 kg, 194 kg w dwuboju (86+108)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U23, Warszawa – 1. miejsce
    kat. 69 kg, 187 kg w dwuboju (84+103)​
  • Mateusz Kasina – Mistrzostwa Polski U23, Warszawa – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 323 kg w dwuboju (150+173)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski U17, Nowa Ruda – 1. miejsce
    kat. 85 kg, 301 kg w dwuboju (131+170)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Europy U23, Kłajpeda (Litwa) – 4. miejsce
    kat. 63 kg, 180 kg w dwuboju (82+98)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Europy U23, Kłajpeda (Litwa) – 5. miejsce
    kat. 58 kg, 177 kg w dwuboju (80+97)​
  • Mateusz Kasina – Mistrzostwa Europy U23, Kłajpeda (Litwa) – 9. miejsce
    kat. 94 kg, 327 kg w dwuboju (145+182)​
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Europy U17, Landskrona (Szwecja) – 7. miejsce
    kat. 85 kg, 286 kg w dwuboju (126+160)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Polski seniorek, Maków Mazowiecki – 2. miejsce
    kat. 58 kg, 178 kg w dwuboju (78+100)​
  • Tomasz Rosoł – Mistrzostwa Polski seniorów, Wałbrzych – 2. miejsce
    kat. 69 kg, 277 kg w dwuboju (127+150)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski seniorek, Maków Mazowiecki – 3. miejsce
    kat. 63 kg, 180 kg w dwuboju (82+98)
  • Roman Kliś – Mistrzostwa Polski seniorów, Wałbrzych – 3. miejsce
    kat. 77 kg, 310 kg w dwuboju (143+167)
  • Adam Kraska – Mistrzostwa Polski seniorów, Wałbrzych – 3. miejsce
    kat. +105 kg, 360 kg w dwuboju (155+205)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Polski U23, Ciechanów – 1. miejsce
    kat. 63 kg, 191 kg w dwuboju (83+108)
  • Mateusz Kasina – Mistrzostwa Polski U23, Ciechanów – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 325 kg w dwuboju (148+177)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U23, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 63 kg, 167 kg w dwuboju (76+91)
  • Tomasz Romanec – Mistrzostwa Polski U23, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 85 kg, 304 kg w dwuboju (138+166)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Świata seniorów, Ałmaty (Kazachstan) – 6. miejsce
    kat. 105 kg, 397 kg w dwuboju (175+222)​
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Europy seniorów, Tel Awiw (Izrael) – 5. miejsce
    kat. 85 kg, 345 kg w dwuboju (155+190)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy seniorów, Tel Awiw (Izrael) – 5. miejsce
    kat. 105 kg, 388 kg w dwuboju (173+215)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Europy U23, Limassol (Cypr) – 5. miejsce
    kat. 105 kg, 388 kg w dwuboju (173+215)​
  • Tomasz Rosoł – Akademickie Mistrzostwa Świata, Chiang Mai (Tajlandia) – 5. miejsce
    kat. 69 kg, 283 kg w dwuboju (130+153)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski seniorów, Łuków – 1. miejsce
    kat. 105 kg, 404 kg w dwuboju (180+224)​
  • Tomasz Rosoł – Mistrzostwa Polski seniorów, Łuków – 2. miejsce
    kat. 69 kg, 284 kg w dwuboju (131+153)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski seniorek, Maków Mazowiecki – 3. miejsce
    kat. 63 kg, 176 kg w dwuboju (81+95)​
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Polski seniorek, Maków Mazowiecki – 3. miejsce
    kat. 69 kg, 180 kg w dwuboju (77+103)
  • Roman Kliś – Mistrzostwa Polski seniorów, Łuków – 3. miejsce
    kat. 77 kg, 301 kg w dwuboju (136+165)
  • Adam Kraska – Mistrzostwa Polski seniorów, Łuków – 3. miejsce
    kat. +105 kg, 375 kg w dwuboju (165+210)
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Polski U23, Gdańsk – 1. miejsce
    kat. 63 kg, 185 kg w dwuboju (80+105)​
  • Robert Gromkiewicz – Mistrzostwa Polski U23, Gdańsk – 3. miejsce
    kat. 105 kg, 303 kg w dwuboju (135+168)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U20, Zamość – 2. miejsce
    kat. 63 kg, 168 kg w dwuboju (80+88)
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski U15, Biłgoraj – 2. miejsce
    kat. 77 kg, 256 kg w dwuboju (115+141)​
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Świata seniorów, Wrocław – 5. miejsce
    kat. 77 kg, 351 kg w dwuboju (161+190)
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Świata seniorów, Wrocław – niesklasyfikowany
    kat. 94 kg, 170 kg w dwuboju (170+0)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy seniorów, Tirana (Albania) – 5. miejsce
    kat. 105 kg, 387 kg w dwuboju (175+212)
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Europy seniorów, Tirana (Albania) – 10. miejsce
    kat. 85 kg, 332 kg w dwuboju (150+182)
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Europy U23, Tallinn (Estonia) – 1. miejsce
    kat. 85 kg, 356 kg w dwuboju (161+195)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy U23, Tallinn (Estonia) – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 356 kg w dwuboju (169+221)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Europy U20, Tallinn (Estonia) – 5. miejsce
    kat. 63 kg, 164 kg w dwuboju (76+88)
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Polski seniorów, Ciechanów – 1. miejsce
    kat. 85 kg, 351 kg w dwuboju (160+191)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski seniorek, Ciechanów – 2. miejsce
    kat. 63 kg, 171 kg w dwuboju (77+94)​
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Polski seniorów, Ciechanów – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 389 kg w dwuboju (172+217)​
  • Sylwester Kołecki – Mistrzostwa Polski seniorów, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 105 kg, 385 kg w dwuboju (174+211)
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Polski U23, Spała – 1. miejsce
    kat. 77 kg, 321 kg w dwuboju (144+177)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U23, Spała – 1. miejsce
    kat. 105 kg, 381 kg w dwuboju (166+215)​
  • Patryk Augustyn – Mistrzostwa Polski U23, Spała – 3. miejsce
    kat. 85 kg, 266 kg w dwuboju (116+150)
  • Katarzyna Kraska – Mistrzostwa Polski U20, Bydgoszcz – 1. miejsce
    kat. 63 kg, 168 kg w dwuboju (73+95)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U20, Bydgoszcz – 2. miejsce
    kat. 69 kg, 163 kg w dwuboju (75+88)
  • Jakub Michalski – Mistrzostwa Polski U15, Małaszewice – 1. miejsce
    kat. 69 kg, 213 kg w dwuboju (90+123)​
  • Arsen Kasabijew – Igrzyska Olimpijskie, Londyn (Wielka Brytania) – niesklasyfikowany 
    kat. 94 kg, 170 kg w dwuboju (170+0)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy seniorów, Anatlya (Turcja) – 6. miejsce
    kat. 105 kg, 379 kg w dwuboju (167+212)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy U23, Eilat (Izrael) – 3. miejsce
    kat. 105 kg, 377 kg w dwuboju (170+207)​
  • Katarzyna Szostak (obecnie Kraska)  – Mistrzostwa Europy U20, Eilat (Izrael) – 5. miejsce
    kat. 63 kg, 187 kg w dwuboju (85+102)
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Polski seniorów, Zakliczyn – 1. miejsce
    kat. 77 kg, 328 kg w dwuboju (146+182)
  • Piotr Chruściewicz – Mistrzostwa Polski seniorów, Zakliczyn – 2. miejsce
    kat. 77 kg, 323 kg w dwuboju (143+180)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski seniorów, Zakliczyn – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 374 kg w dwuboju (164+210)
  • Adam Kraska – Mistrzostwa Polski seniorów, Zakliczyn – 2. miejsce
    kat. 77 kg, 381 kg w dwuboju (163+218)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U23, Siedlce – 1. miejsce
    kat. 105 kg, 380 kg w dwuboju (170+210)​
  • Krzysztof Zwarycz – Mistrzostwa Polski U23, Siedlce – 2. miejsce
    kat. 85 kg, 313 kg w dwuboju (139+174)
  • Katarzyna Szostak (obecnie Kraska)  – Mistrzostwa Polski U20, Puławy – 2. miejsce
    kat. 63 kg, 182 kg w dwuboju (80+102)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U18, Muszyna – 1. miejsce
    kat. 63 kg, 154 kg w dwuboju (71+83)​
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Świata seniorów, Paryż (Francja) – 12. miejsce
    kat. 94 kg, 380 kg w dwuboju (170+210)​
  • Sylwester Kołecki – Mistrzostwa Świata seniorów, Paryż (Francja) – 17. miejsce
    kat. 94 kg, 371 kg w dwuboju (169+202)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy U23, Bukareszt (Rumunia) – 3. miejsce
    kat. 105 kg, 369 kg w dwuboju (160+209)​
  • Sylwester Kołecki – Mistrzostwa Polski seniorów, Płońsk – 2. miejsce
    kat. 94 kg, 359 kg w dwuboju (160+199)
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Polski seniorów, Płońsk – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 379 kg w dwuboju (173+206)​
  • Adam Kraska – Mistrzostwa Polski seniorów, Płońsk – 2. miejsce
    kat. +105 kg, 385 kg w dwuboju (170+215)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski seniorów, Płońsk – 3. miejsce
    kat. 105 kg, 367 kg w dwuboju (161+206)​
  • Katarzyna Szostak (obecnie Kraska) – Mistrzostwa Polski U18, Ciechanów – 1. miejsce
    kat. 63 kg, 172 kg w dwuboju (75+97)
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U18, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 69 kg, 139 kg w dwuboju (65+74)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U17, Hrubieszów – 2. miejsce
    kat. 69 kg, 150 kg w dwuboju (70+80)​
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Świata seniorów, Antalya (Turcja) – 5. miejsce
    kat. 94 kg, 390 kg w dwuboju (175+215)
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Europy seniorów, Mińsk (Białoruś) – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 392 kg w dwuboju (176+216)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy seniorów, Mińsk (Białoruś) – 4. miejsce
    kat. 94 kg, 368 kg w dwuboju (163+205)
  • Piotr Chruściewicz – Mistrzostwa Europy seniorów, Mińsk (Białoruś) – 7. miejsce
    kat. 77 kg, 332 kg w dwuboju (145+187)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Świata U20, Sofia (Bułgaria) – niesklasyfikowany
    kat. 94 kg, 160 kg w dwuboju (160+0)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy U20, Limassol (Cypr) – 3. miejsce
    kat. 105 kg, 368 kg w dwuboju (162+206)
  • Katarzyna Szostak (obecnie Kraska) – Mistrzostwa Europy U17, Walencja (Hiszpania) – 4. miejsce
    kat. 63 kg, 173 kg w dwuboju (76+97)​
  • Piotr Chruściewicz – Mistrzostwa Polski seniorów, Opole – 1. miejsce
    kat. 77 kg, 322 kg w dwuboju (140+182)​
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Polski seniorów, Opole – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 386 kg w dwuboju (173+213)
  • Sylwester Kołecki – Mistrzostwa Polski seniorów, Opole – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 380 kg w dwuboju (168+212)​
  • Adam Kraska – Mistrzostwa Polski seniorów, Opole – 3. miejsce
    kat. +105 kg, 390 kg w dwuboju (170+220)
  • Katarzyna Szostak (obecnie Kraska) – Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów – 1. miejsce
    kat. 63 kg, 169 kg w dwuboju (74+95)​
  • Aleksandra Michalska – Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 63 kg, 125 kg w dwuboju (54+71)
  • Arsen Kasabijew – Mistrzostwa Polski U23, Hrubieszów – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 365 kg w dwuboju (160+205)​
  • Sylwester Kołecki – Mistrzostwa Polski U23, Hrubieszów – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 371 kg w dwuboju (165+206)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U20, Sędziszów Małopolski – 1. miejsce
    kat. 105 kg, 350 kg w dwuboju (160+190)​
  • Rober Gromkiewicz – Mistrzostwa Polski U18 / OOM, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 105 kg, 257 kg w dwuboju (113+144)
  • Katarzyna Szostak (obecnie Kraska) – Mistrzostwa Polski U18 / OOM, Ciechanów – 2. miejsce
    kat. 63 kg, 163 kg w dwuboju (75+88)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Świata U20, Bukareszt (Rumunia) – 8. miejsce
    kat. 94 kg, 343 kg w dwuboju (151+192)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy U20, Landskrona (Szwecja) – 5. miejsce
    kat. 94 kg, 350 kg w dwuboju (154+196)​
  • Marcin Gruszka – Mistrzostwa Polski seniorów, Polkowice – 2. miejsce
    kat. 62 kg, 243 kg w dwuboju (112+131)
  • Adam Kraska – Mistrzostwa Polski seniorów, Polkowice – 2. miejsce
    kat. +105 kg, 372 kg w dwuboju (162+210)​
  • Sylwester Kołecki – Mistrzostwa Polski U23, Polkowice – 1. miejsce
    kat. 105 kg, 364 kg w dwuboju (160+204)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U20, Mrocza – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 325 kg w dwuboju (144+181)​
  • Katarzyna Szostak – Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów – 2. miejsce
    kat. 63 kg, 154 kg w dwuboju (68+86)​
  • Szymon Kołecki – Igrzyska Olimpijskie, Pekin (Chiny) – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 403 kg w dwuboju (179+224)​
  • Szymon Kołecki – Mistrzostwa Europy, Lignano Sabbiadoro (Włochy) – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 397 kg w dwuboju (177+220)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Świata U20, Cali (Kolumbia) – 6. miejsce
    kat. 94 kg, 328 kg w dwuboju (148+180)
  • Adam Kraska – Mistrzostwa Polski seniorów, Zakliczyn – 2. miejsce
    kat. 105 kg, 360 kg w dwuboju (155+205)​
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U18 / OOM, Polkowice – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 330 kg w dwuboju (150+180)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy U17, Pavia (Włochy) – 4. miejsce
    kat. 94 kg, 318 kg w dwuboju (146+172)
  • Marcin Gruszka – Mistrzostwa Polski seniorów, Ciechanów – 3. miejsce
    kat. 62 kg, 242 kg w dwuboju (110+132)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U18 / OOM, Opole – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 295 kg w dwuboju (135+160)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U17, Mrocza – 1. miejsce
    kat. 94 kg, 308 kg w dwuboju (130+178)
  • Paweł Szymik – Mistrzostwa Polski U17, Mrocza – 3. miejsce
    kat. 62 kg, 190 kg w dwuboju (85+105)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Europy U17, Landskrona (Szwecja) – 2. miejsce
    kat. 77 kg, 283 kg w dwuboju (128+155)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U17, Siedlce – 1. miejsce
    kat. 85 kg, 285 kg w dwuboju (125+160)
  • Arkadiusz Michalski – Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów – 2. miejsce
    kat. 77 kg, 239 kg w dwuboju (106+133)
  • Rafał Jasiński – Mistrzostwa Polski U18 / OOM, Poznań – 2. miejsce
    kat. 69 kg, 235 kg w dwuboju (100+135)
  • Łukasz Łoziński – Mistrzostwa Polski U16, Siedlce – 1. miejsce
    kat. 65 kg, 215 kg w dwuboju (95+120)
  • Łukasz Łoziński – Mistrzostwa Polski U18 / OOM, Poznań – 1. miejsce
    kat. 65 kg, 220 kg w dwuboju (97,5+122,5)
  • Łukasz Łoziński – Mistrzostwa Polski U16, Sanok – 3. miejsce
    kat. 59 kg, 185 kg w dwuboju (80+105)
  • Bartłomiej Kurt – Mistrzostwa Europy U16, Debreczyn (Węgry) – 8. miejsce
    kat. 59 kg, 205 kg w dwuboju (90+115)
  • Bartłomiej Kurt – Mistrzostwa Polski U16, Nowy Dwór Gdański – 2. miejsce
    kat. 59 kg, 197,5 kg w dwuboju (87,5+110)
  • Bartłomiej Kurt – Mistrzostwa Europy U16, Reims (Francja) – 8. miejsce
    kat. 52 kg, 157,5 kg w dwuboju (72,5+85)
  • Bartłomiej Kurt – Mistrzostwa Polski U16, Ostrów Mazowiecka – 2. miejsce
    kat. 52 kg, 160 kg w dwuboju (72,5+87,5)
  • Jacek Tarnowski – Mistrzostwa Polski U20 / OSM, Miętne – 2. miejsce
    kat. 56 kg, 180 kg w dwuboju (80+100)
  • Krzysztof Kopczyński – Mistrzostwa Polski U18 / OSM, Ostróda – 1. miejsce
    kat. +110 kg, 255 kg w dwuboju (110+145)
  • Zdzisław Synowiec – Mistrzostwa Polski U18 / OSM, Łódź – 3. miejsce
    kat. 82,5 kg, 275 kg w dwuboju (127,5+147,5)
  • Dariusz Prost – Mistrzostwa Polski U18 / OSM, Nowy Dwór Gdański – 2. miejsce
    kat. 67,5 kg, 260 kg w dwuboju (117,5+142,5)
  • Henryk Kucharski – Mistrzostwa Polski U18 / OSM, Myszków – 1. miejsce
    kat. 110 kg, 270 kg w dwuboju (120+150)
  • Zbigniew Radzięciak – Mistrzostwa Polski seniorów, Myszków – 3. miejsce
    kat. +110 kg, 352,5 kg w dwuboju (160+192,5)
  • Zbigniew Radzięciak – Mistrzostwa Polski seniorów, Wrocław – 3. miejsce
    kat. +110 kg, 340 kg w dwuboju (150+190)
  • Ryszard Potyra – Mistrzostwa Świata U20, Sofia (Bułgaria) – 6. miejsce
    kat. +110 kg, 287,5 kg w dwuboju (130+157,5)
  • Ryszard Potyra – Mistrzostwa Europy U20, Sofia (Bułgaria) – 6. miejsce
    kat. +110 kg, 287,5 kg w dwuboju (130+157,5)
  • Ryszard Potyra – Mistrzostwa Polski U20 / OSM, Piotrków Trybunalski – 2. miejsce
    kat. +110 kg, 282,5 kg w dwuboju (125+157,5)
  • Antoni Stąporek – Mistrzostwa Świata U20, Gdańsk – 3. miejsce
    kat. 82,5 kg, 305 kg w dwuboju (137,5+167,5)
  • Antoni Stąporek – Mistrzostwa Europy U20, Gdańsk – 3. miejsce
    kat. 82,5 kg, 305 kg w dwuboju (137,5+167,5)
  • Zbigniew Radzięciak – Mistrzostwa Polski seniorów, Bydgoszcz – 3. miejsce
    kat. +110 kg, 340 kg w dwuboju (145+195)
  • Antoni Stąporek – Mistrzostwa Polski U20, Poznań – 1. miejsce
    kat. 82,5 kg, 285 kg w dwuboju (125+160)
  • Zbigniew Radzięciak – Mistrzostwa Polski seniorów, Wrocław – 3. miejsce
    kat. +110 kg, 320 kg w dwuboju (140+180)

SPONSORZY