Katarzyna Kraska i Jakub Michalski wygrywają 42. Turniej Barbórkowy

Katarzyna Kraska z KS Budowlanych Opole i Jakub Michalski z KPC Górnik Polkowice zostali najlepszymi zawodnikami 42. Turnieju Barbórkowego. Zawody odbyły się w podrzucie według punktacji Sinclaira. Katarzyna ukończyła rywalizację z wynikiem 102 kg, a Jakub podrzucił 180 kg.

Zawody były połączone z Turniejem o Puchar Burmistrza Polkowic i Turniejem Mikołajkowym, w którym rywalizacja podobnie jak w Turnieju Barbórkowym obywała się w podrzucie.

W Turnieju o Puchar Burmistrza Polkowic swoje kategorie wiekowe wygrywali Karolina Michałek (UKS Talent Wrocław) do lat 20, Katarzyna Kraska (KS Budowlani Opole) wśród seniorek, Bartosz Kocyło (KPC Górnik Polkowice) do lat 20 i Jakub Michalski (KPC Górnik Polkowice) wśród seniorów.

W Turnieju Mikołajkowym swoje kategorie wiekowe wygrywali: Gabriela Szymańska (Polwica Wierzbno) do lat 15, Julia Pikulska (Polwica Wierzbno) do lat 17, Andżelika Kaczmarczyk (MAKS Tytan Oława) do lat 20, Szymon Góralski (LKS Polwica Wierzbno) do lat 15, Maciej Frysztak (MAKS Tytan Oława) do lat 17 i Daniel Kołecki (KPC Górnik Polkowice) do lat 20.

WSPIERAJĄ NAS