Bartosz Kocyło na zgrupowaniu EWF

W ostatnim tygodniu wakacji w mieście Windawa w Łotwie odbył się pięciodniowy obóz treningowy organizowany przez Europejską federację podnoszenia ciężarów (EWF). Wśród zawodniczek i zawodników z piętnastu krajów w zgrupowaniu wziął udział reprezentant naszego klubu Bartosz Kocyło. Bartek został powołany przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, który odpowiedział na zaproszenie EWF.

Trenowaliśmy dwa razy dziennie pod okiem m.in. trenera kadry Łotwy Eduardsa Andruškevičsa. Plan dnia był napięty. Przed śniadaniem odbywał się rozruch, od godziny 11:00 mieliśmy pierwszy trening, a drugą sesje treningową od 16:00. Podczas treningów pomagał nam też asystent trenera kadry Polski do lat 17 – Marcin Lampe.

Bartosz Kocyło

Bartek to aktualny wicemistrz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do lat 17 oraz zeszłoroczny mistrz Polski do lat 15. Aktualnie przygotowuje się do finału Drużynowych Mistrzostw Polski 2 ligi, który odbędzie się w Polkowicach 21.09.2019 oraz do Mistrzostw Europy U17, które zaplanowane są w dniach 2-10.12.2019 w Izraelu.

WSPIERAJĄ NAS