1. Wielobój Atletyczny: wystartowało sześciu naszych

W sobotę, 27.02.2021 w Polkowicach odbył się 1. Wielobój Atletyczny, w którym udział wzięło 11. dziewcząt i 21. chłopców z czterech dolnośląskich klubów: KPC Górnik Polkowice, UKS Talent Wrocław, LKS Polwica Wierzbno, WKS Śląsk Wrocław. Uczestnicy startowali w podziale na dwie kategorie wiekowe, do lat 12 oraz do lat 15 w czterech konkurencjach: przysiad ze sztangą, bieg 4x10m, rzut piłką lekarską w tył i podciąganie na drążku/zwis na drążku (chłopcy powyżej 12. roku życia podciąganie, pozostali uczestnicy zwis na drążku).

KPC Górnik Polkowice reprezentowało sześciu zawodników. Najwyżej sklasyfikowany został Roman Imonoliev, który zajął 5. miejsce wśród chłopców do lat 12. W tej samej kategorii wiekowej Sebastian Bocian zajął 9. miejsce. Do lat 15 szóste miejsce zajął Remigiusz Hanula, tuż za nim uplasował się Kordian Głód. Szymon Hanula zajął 9. miejsce, a na 11. pozycji zawody ukończył Oliwier Hanula.