I Wielobój Atletyczny w Polkowicach

W dniu 4 lutego na hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Polkowicach odbył się I Wielobój Atletyczny w którym wystartowali dziewczęta i chłopcy z klubów Dolnego Śląska.
Zawodniczki i zawodnicy mieli okazję być dekorowani przez Prezesa Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów Pana Mariusza Jędrę oraz przez Radnego Powiatu Polkowickiego pana Sławomira Tarnowskiego, który również był współorganizatorem dzisiejszych zawodów.

Nie mogło zabraknąć również młodego pokolenia sztangistów naszego klubu, trzech dziewcząt oraz czterech chłopców.

Wśród dziewcząt do lat 15 zwyciężyła trenująca niespełna dwa miesiące Justyna Wrzesińska, zawodniczka naszego klubu uzyskała łączną sumę punktów 279,1 pkt. Na szóstej pozycji uplasowała się Amelia Kiziuk z wynikiem 229,3 pkt, a tuż za nią z wynikiem 184,9 pkt Klaudia Tkaczyk.

Wśród reprezentantów naszego klubu do lat 12 chłopców również mieliśmy triumfatora, którym został Tomasz Żełem – 367,2 pkt, kolejnym nasymz reprezentantem był Maksymilian Makowiecki który zajął trzecie miejsce uzyskując 253,2, a piąte miejsce zajął Kuriata Bartłomiej z wynikiem 168,5 pkt. Natomiast wśród chłopców do lat 15 Dawid Rogala zajął trzecie miejsce z wynikiem 190,8 pkt.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział w zmaganiach.